Firmy – komunikaty

Formularz zgłoszeniowy dla firm – sponsorów

Komunikat 2 dla firm

Szanowni Państwo,

23 listopada 2019 roku, w Auli Kryształowej SGGW w Warszawie, odbędzie się 20. konferencja z cyklu: „Biologia molekularna w diagnostyce chorób zakaźnych i biotechnologii – DIAGMOL 2019”.

Szanowni Państwo,

Z głęboką satysfakcją kontynuujemy tradycję konferencji DIAGMOL, zapoczątkowaną przez Profesora Marka Niemiałtowskiego, naukowca, pomysłodawcę, twórcę i niezastąpionego ich organizatora. W 2019 roku, przypada 20. rocznica tych spotkań.

Propagowanie osiągnięć światowej nauki, zaangażowanie młodych badaczy i umożliwienie im przedstawienia na forum publicznym wyników swoich prac, to były i są główne cele naszych spotkań. Wielka jest korzyść z wymiany doświadczeń naukowych i nawiązywania osobistych kontaktów i przyjaźni między młodymi naukowcami i uznanymi autorytetami w dziedzinie mikrobiologii, wirusologii, genetyki, immunologii i medycyny.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że tegorocznymi wykładowcami beda m.in. Prof. Barry T. Rouse, University of Tennessee, USA, Prof. dr hab. Adam Jaworski, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, Prof. dr hab. Wiesław W. Jędrzejczak, Warszawski Uniwersytet Medyczny. Tegoroczna konferencja jest organizowana przez Katedrę Nauk Przedklinicznych we współpracy z Samodzielną Pracownią Epidemiologii i Ekonomiki Weterynaryjnej Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW w Warszawie oraz z Sekcją Fizjologii i Patologii Konia Polskiego, Towarzystwa Nauk Weterynaryjnych.

Pragnę serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w 20., jubileuszowej, konferencji DIAGMOL.

Przewidywana liczba uczestników to 100 – 150 osób.

Co roku w konferencji uczestniczą liczne firmy mające w swojej ofercie np. literaturę naukową, odczynniki chemiczne, drobny sprzęt laboratoryjny i aparaturę naukową.

Oferujemy:

  • stanowisko powierzchni wystawienniczej od 1,5 do 4 m2 (2 do 4 stolików o wymiarach 50 cm x 130 cm) usytuowane wewnątrz Auli Kryształowej, co zapewni bezpośredni kontakt z uczestnikami konferencji;
  • umieszczenie materiałów reklamowych firmy w torbach konferencyjnych;
  • prezentację loga sponsora w książce konferencyjnej;
  • prezentację loga sponsora  na stronie internetowej konferencji;
  • baner lub roll-up w holu przed wejściem do Auli Kryształowej;
  • kawę / herbatę podczas konferencji;
  • możliwość włączenia 10 min. prezentacji firmy do programu konferencji
    (po wcześniejszym uzgodnieniu z organizatorami)

W załączeniu FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA FIRM.

Strona internetowa konferencji http://diagmol2019.sggw.pl jest w trakcie przygotowywania. Pozostałe informacje zostaną przesłane w kolejnych komunikatach

Z wyrazami szacunku,

Dr Małgorzata Gieryńska

Przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego

Sekretariat konferencji:

Pani Mirosława Sibiak, tel./fax: 22 59 360 66; e-mail: knp@sggw.pl, miroslawa_sibiak@sggw.pl.

mgr inż. Anna Popis, tel.: 22 59 360 27; e-mail: knp@sggw.pl, anna_popis@sggw.pl